Nowości wydawnicze czerwca

lip 2, 2018 by

Nowości wydawnicze czerwca

Czerwiec zapowiada się bardzo przyjemnie dla wielbicieli czytelnictwa. Na polskim rynku wydawniczym pojawi się szereg nowych tytułów znanych i mniej znanych autorów, które z pewnością przydatną do gustu czytelnikom i odbiorcom. Premierę będą miały zarówno nowe książki, jak i kontynuacje popularnych serii czytelniczych znanych na całym świecie autorów. Coś dla siebie znajdą zarówno fani thrillerów, powieści fantastycznych, jak i innych gatunków literackich. Z pewnością będzie w czym wybierać!

Outsider

5 czerwca ukazała się kolejna książka znanego na całym świecie mistrza grozy i powieści, czyli Stephena Kinga. Otrzymała ona tytuł „Outsider”. Jak zwykle pisarz raczy swoich czytelników genialnym thrillerem w którym nic nie jest jasne. Zbrodnia w tle i świetnie wykreowani bohaterowie jak zwykle sprawiają, że wielbiciele Stephana Kinga zostaną z pewnością bardzo usatysfakcjonowani.

Magda M.

Czerwiec 2018 to przede wszystkim gratka dla wszystkich wielbicieli popularnego polskiego serialu Magda M. Książka „Magda M. Ciąg dalszy nastąpił”, której premiera będzie miała miejsce 19 czerwca opowiada o dalszych losach znanych i lubianych bohaterów serialu. Jej autorem jest scenarzysta serialu, czyli Radosław Figura. Jest to z pewnością bardzo ważna zaleta, ponieważ wyczekujący na premierę czytelnicy z pewnością otrzymają spójną i ciekawą kontynuację serialu.

Uwikłani – kontynuacja serii

W czerwcu na wydawniczym rynku pojawi się również kolejna powieść erotyczna dla fanek literatury kobiecej. Będzie to oczywiście IV tom serii Uwikłani o tytule „Grzeszne noce” autorstwa Laurelin Paige. Seria cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród polskich czytelników.

Naznaczeni śmiercią

Kontynuacja serii Naznaczeni Śmiercią, czyli tom drugi pod tytułem „Spętani przeznaczeniem” to kolejna książka znanej i popularnej pisarki Veronici Roth. Książka opowiada o życiu w kosmicznym uniwersum, w którym życiem bohaterów rządzi przeznaczenie i los. Warto jeszcze wspomnieć, że seria ta przyjęła się bardzo dobrze wśród polskich czytelników, którzy autorkę książek pamiętają z innego hitu wydawniczego, jakim był cykl Niezgodna.

Inne premiery czerwca

Wśród innych premier czerwca nie zabraknie książek skierowanych do młodszych czytelników. Dla nastolatków przeznaczona będzie między innymi książka „Odrobina brokatu” – jest to powieść obyczajowa o uczennicy oraz jej życiu, które niespodziewanie odwraca się do góry nogami w momencie kiedy bohaterka poznaje przyjaciela swojego brata.

Dla wielbicieli polskich autorów poleca się książka Pauliny Świst pod tytułem „Podejrzana”. Jest to kolejna książka autorki opowiadająca o Marii Zimnickiej.

Related Posts

Share This