Najlepsze książki stycznia

mar 7, 2018 by

Najlepsze książki stycznia

W dzisiejszych czasach, XXI wieku, powstaje bardzo wiele książek różnych autorów. Pojawiają się coraz to nowe tytuły w kategoriach romansów, powieści obyczajowych, kryminałów, poradników, fantasy oraz wielu innych. Natomiast, nie wszystkie książki są tak zwanymi ,,perełkami”. Dobrze jest wiedzieć, które książki warte są przeczytania.

Wyjątkowe książki stycznia zagranicznych autorów

W styczniu bieżącego roku, ukazało się wiele ciekawych tytułów, które od razu zyskały bardzo dużą popularnością. Jedną z takich fantastycznych książek jest na przykład powieść Jojo Moyes.

  1. ,,List od kochanka” – Jojo Moyes jest to cudowna powieść romantyczna. Ukazała się ona po raz pierwszy na rynku 10 stycznia bieżącego roku. Książka opowiada o Ellie, czyli o młodej dziennikarce, która trafia na ślad pewnego romansu sprzed wielu lat. Po bardzo dużej miłości, pozostały tylko listy. Natomiast czy tylko na listach skończy się ta historia? Aby się o tym przekonać, trzeba przeczytać tę książkę.
  2. ,,Uczeń i śmierć” – Nora Roberts również jest bardzo ciekawą pozycją, która ukazała się 9 stycznia. Jest to powieść kryminalna i fikcyjna w jednym. Książka opowiada o morderstwie, które miało miejsce w Central Parku. Kto był zabójcą i kogo zabito? Trzeba się o tym przekonać, czytając książkę.
  3. ,,Jesteś moja” – Ross Helen Klein jest to rewelacyjna opowieść o o macierzyństwie oraz miłości, nadziei jak i również o utracie i bólu. Tematy poruszane w książce wzruszyły niejednego czytelnika. W tej powieści są poruszane bardzo mocno wątki psychologiczne oraz relacje pomiędzy bohaterami.
  4. ,,W domu” – Harlan Coben jest to trzymający w napięciu thriller. Harlan Coben cieszy się w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością, gdyż jego twórczość jest bardzo interesująca. Książka opowiada o uprowadzeniu sprzed wielu lat. Pojawiły się nowe wątki w sprawie. Czy uda się ponownie rozwiązać tę zagadkę? Odpowiedź jest w książce.

Wyjątkowe książki stycznia polskich autorów

W styczniu tego roku, ukazało się również wiele ciekawych polskich tytułów. Bardzo dużą popularnością cieszy się na przykład powieść ,,Hygge po polsku”. Książka została napisana przez Iza Wojnowska.

  1. ,,Hygge po polsku” – Iza Wojnowska jest to książka, która opowiada o pielęgnowaniu relacji międzyludzkich. Książka dodaje otuchy i pomaga zmierzać się z codziennością, daje nadzieję na lepsze jutro.
  2. ,,Śniadania świata” – Beata Pawlikowska jest to książka opowiadająca o zdrowym stylu gotowania. Znajdują się w niej ciekawe przepisy dotyczące zdrowych śniadań.
  3. ,,Na wschód od zachodu” – Wojciech Jagielski jest to interesująca książka, opowiedziana od strony wojennego reportera. Jest to ciekawa książka, która opowiada o faktach, często nam nieznanych.