Komu przyda się ”Wielki ogarniacz życia” Pani Bukowej?

sty 27, 2018 by

Komu przyda się ”Wielki ogarniacz życia” Pani Bukowej?

,,Wielki ogarniacz życia, czyli jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego” to jedna z najbardziej oryginalnych premier wydawniczych zeszłego roku. Książkę napisała Pani Bukowa, postać nieszablonowa, mająca do siebie ogromny dystans i chętnie komentująca paradoksy współczesności. Dotychczas jej twórczość znaleźć można było w Internecie. Teraz Pani Bukowa wydała książkę. Umieszczono tam jeszcze więcej trafnych komentarzy, dzięki którym niejeden czytelnik poczuje się znacznie lepiej. Otóż ,,Wielki ogarniacz życia” to pozycja pełna humoru, ale też zachęcająca do bardziej krytycznego podejścia do mody, trendów oraz preferowanego przez większość modelu życia. 

 

Dobrze znana Pani Bukowa

Pani Bukowa znana jest przede wszystkim za sprawą swojej działalności internetowej. Jej profil na portalu społecznościowym śledzą setki tysiący fanów, ceniących ją przede wszystkim za trafne spostrzeżenia na temat współczesnego świata. Jeżeli ktoś czuje, że nie pasuje do otoczenia i nie spełnia jakiś ogólnospołecznych wymagań, pierwsze co powinien zrobić, to zajrzeć na stronę Pani Bukowej. Ona sama nie ukrywa, że jest inna. Nie robi tego, co modne. Co więcej, najchętniej nie robiłaby niczego. Może poza surfowaniem po sieci, piciem wina i objadaniem się pizzą. Pani Bukowa to postać oryginalna, ale wiele osób bardzo łatwo się z nią utożsamia. Nie chce im się biegać, chodzić na siłownię czy chociażby ćwiczyć w domu. Wolą tych kilka wolnych chwil w tygodniu spędzić w jakiś przyjemniejszy sposób. Lektura ,,Wielkiego ogarniacza życia” pomaga im odrzucić współczesne paradoksy, a także bezsensowne pomysły. Zamiast iść za tłumem, można być sobą. I też będzie dobrze, a na pewno przyjemniej.

 

Książka praktycznie dla każdego

Komu przyda się „Wielki ogarniacz życia” Pani Bukowej?Choć to książka skierowana przede wszystkim do młodych ludzi, to jednak sięgnąć może po nią praktycznie każdy. Bez względu na wiek, płeć czy pozycję społeczną każdemu bowiem przyda się raz na jakiś czas pewna dawka humoru. A jak wiadomo nic tak nie śmieszy, jak paradoksy rzeczywistości. ,,Wielki ogarniacz życia” Pani Bukowej to także jedna z tych pozycji, którą można otworzyć na dowolnej stronie i na pewno trafi się na jakiś fajny cytat czy ciekawy komentarz. Jest napisana lekkim, przystępnym językiem, przez co czyta się ją bardzo przyjemnie. To bardzo dobry pomysł na prezent. Można ją wręczyć zarówno osobom dużo żartującym na co dzień, jak i tym, którzy z wykrzesaniem z siebie humoru mają nie lada problem. ,,Wielki ogarniacz życia” Pani Bukowej warto mieć również w swojej domowej biblioteczce. I sięgać po niego w gorszych chwilach, ale też zupełnie bez okazji. Ot tak na poprawę humoru.